День села в с.Іваниця

Дата: 12.07.2021 08:50

Традиція святкувати День села побутує чи не в кожному населеному пункті України. 10 липня, чудового літнього днянародні гуляння були в с.Іваниця, що входить до складу Парафіївської територіальної громади. Святкування проходило на площі села, де зібралися як місцеві мешканці, так і гості.

Голова Парафіївської селищної ради Галина Петруша привітала присутніх зі святом та вручила старості населеного пункту Валентині Іванівні Мірошніченко сертифікат на встановлення двох автобусних зупинок та лавочок. Також з вітальним словом до іваничан звернувся директор ПрАТ «Нива-плюс» Михайло Бондар.

Староста подякувала спонсорам, завдяки яким вдалося організувати святкування, а саме:

Цікаву та змістовну програму підготували місцеві мешканці, а також аматорський колектив Парафіївського селищного будинку культури Парафіївської селищної ради. Діти раділи цікавим розвагам та солодощам, дорослі – різноманітним смаколикам та спортивним змаганням. Родзинкою дня стала лотерея, де розігрувалися досить не тривіальні призи.

А завершився день вечірньою дискотекою.

Святом залишилися задоволені всі та щиро дякували організаторам. Адже це - гарна традиція, що збирає у дружнє коло багатьох та відроджує українські традиції.