Законність обігу підакцизних товарів та оформлення трудових відносин на постійному контролі у податківців

Дата: 19.07.2021 15:57

Працівниками відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Чернігівській області при проведенні контрольно-перевірочних заходів суб’єктів господарювання, що займаються роздрібною торгівлею алкогольних напоїв та тютюнових виробів було  виявлено 3 факти неоформлених відносин з найманими працівниками, всі матеріали перевірок були направлені до Управління Держпраці у Чернігівській області для вжиття відповідних заходів.

Також, ГУ ДПС у Чернігівській області постійно проводить роз’яснювальну роботу щодо оформлення трудових відносин з працівниками та спільні заходи з Управлінням Держпраці у Чернігівській області щодо детінізації трудових відносин.

Вкотре звертаємо увагу, що офіційне оформлення трудових відносин – це запорука фінансової стабільності бізнесу, а для працівника - право на отримання заробітної плати  гарантованого розміру, відпустки, оплачуваних лікарняних тощо. Фінансові ризики і наслідки використання не задекларованої праці значно перевищують витрати, які виникають у разі офіційного оформлення трудових відносин.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області