Парафіївська селищна рада
16730, Чернігівська обл., Прилуцький р-н, с-ще Парафіївка, вул. Тараса Шевченка, буд. 62 (ЄДРПОУ-04412521)

Перший відділ Прилуцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки проводить відбір кандидатів на військову службу за контрактом на посади рядового, сержантського складу ((для військовозобов'язаних та цивільних громадян

Дата: 01.09.2021 09:35
Кількість переглядів: 5869

   Перший відділ Прилуцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки проводить відбір кандидатів на військову службу за контрактом на посади рядового, сержантського складу ((для військовозобов'язаних та цивільних громадян) до Збройних Сил України.

   Контракт – письмова угода, що укладається між громадянином і державою, від імені якої виступає міністерство оборони України, для встановлення правових відносин між сторонами під час проходження військової служби.

СТРОКИ КОНТРАКТУ

  Перший контракт про проходження військової служби укладається:з військовослужбовцями, прийнятими на посади рядового складу – строком на 3 роки; з військовослужбовцями, прийнятими на посади сержантського і старшинського складу – строком від 3 до 5 років, залежно від згоди сторін;

з військовослужбовцями строкової військової служби та військової служби за призивом під час мобілізації, на особливий період, які під час дії особливого періоду вислужили не менше 11 місяців, з особами, звільненими з військової служби під час дії особливого періоду, які приймаються на військову службу за контрактом у період з моменту оголошення мобілізації до часу введення воєнного стану, або оголошення рішення про демобілізацію – строком на 6 місяців.

ВІК ПРИЙНЯТТЯ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ

  На військову службу за контрактом приймаються громадяни віком від 18 до 55 років (мирний час), які пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають установленим вимогам проходження військової служби. У особливий період – від 18 до 60 років.

 ПЕРЕВАГИ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ ЗА КОНТРАКТОМ. ГРОШОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Щомісячне грошове забезпечення військовослужбовців за контрактом:

особам рядового складу – від 10 200 грн. та більше;

особам сержантського та старшинського складу – від 11 000 грн. та більше;

особам офіцерського складу – від 14 000 грн. та більше.

  Виплачується щомісячна грошова винагорода, для військовослужбовців, які приймають участь в ООС (6 500 грн. та 17 000 грн.). Також з вересня 2020 року Кабінет Міністрів України запровадив нові винагороди для військових, які виконують завдання в зоні проведення ООС (5 000 грн.) – за створення безпечних умов виконання бойових завдань та збереження життя і здоров'я. Після укладення першого контракту військовослужбовцям виплачується одноразова грошова винагорода, у розмірах (з 01.01.2021 року).

 

БЕЗКОШТОВНА ОСВІТА

Після продовження першого контракту – право отримати вищу освіту заочно (без відриву від служби) за рахунок держави.

РОЗМІР ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

  Значно вищий, ніж у цивільному секторі розмір пенсійного забезпечення та можливість його отримання за вислугою 25 років служби (а не при досягненні пенсійного віку).

  Головна і основна перевага військової служби за контрактом в першу чергу в мотивації і бажанні людини бути військовим. Тобто – в усвідомленому виборі, який робить людина, вибираючи професію військового – захищати свою Батьківщину – Україну.

  У той час, коли багато кваліфікованих фахівців не можуть знайти собі роботу в цивільному житті, не можуть реалізувати себе, гідно утримувати сім'ю, армія сьогодні відкриває для вас величезний спектр можливостей: і моральних, і матеріальних, і кар'єрних.

  За детальною інформацією звертатися до відділення рекрутингу та комплектування Першого відділу Прилуцького РТЦК та СП за адресою: м. Ічня, вул. Трудова 2А, кабінет №6.

Перший відділ Прилуцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки

Фото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь