Шановний В’ячеславе Анатолійовичу
На виконання Указу Президента України №94/2021 «Про Національну молодіжну стратегію до 2030 року», а також Державної цільової соціальної програми “Молодь України” на 2021—2025 роки, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України №579 від 02 червня 2021 року, відповідно до завдань та заходів для виконання Державної цільової соціальної програми “Молодь України” на 2021—2025 роки, 18-19 вересня 2021 року буде проведено за моєї ініціативи Чернігівський обласний молодіжний форум
– 2021 «Youth NOW» («Молодь зараз»). Проведення Форуму має на меті об’єднати молодіжних лідерів Чернігівщини, попрацювати над актуальними проектами для молоді, взяти участь у дискусіях та майстер-класах для підвищення рівня сучасних навичок (soft skills), обговорити проблеми та інші актуальні питання сьогодення, обмінятися досвідом, здобути нові знайомства
– що повністю відповідає меті та завданням Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2021—2025 роки.
Форум будується на принципі широкої представленості в межах області, тобто передбачає участь представників з різних районів та громад Чернігівщини, не обмежуючись якимось одним районом чи обласним центром.
Реєстраційна форма доступна за посиланням:
https://forms.gle/adVqLZKx2toZ8FGHA
Враховуючи вищевикладене, прошу Вас надати сприяння з боку Чернігівської обласної державної адміністрації, долучитись до організаторів Форуму, висвітлити анонс щодо проведення Форуму на сторінках Чернігівської обласної державної адміністрації, а також сприяти поширенню інформації про форум серед районних державних адміністрацій Чернігівської області для забезпечення широкої представленості.
Контактний телефон організаційного комітету: +380936743330 – Юлія Дзюба.
З повагою
Народний депутат України О.Г.СОВА