ОГОЛОШЕННЯ !

Дата: 13.09.2021 16:32

Відповідно до розпорядження  селищного голови № 134 від 13.09.2021 року скликана тринадцята  сесія Парафіївської селищної ради восьмого скликання, яка відбудеться 23 вересня  2021 року  о 14 годині в приміщенні Парафіївського селищного будинку культури.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1). Про внесення змін до рішення десятої сесії селищної ради восьмого скликання

від 20.07.2021 №13-10/08.

2). Про внесення змін до рішення другої сесії селищної ради восьмого скликання від 24.12.2020 № 03-02/08 «Про селищний бюджет 2021 року» (код бюджету 25505000000).

3).Про хід виконання Програми  боротьби з амброзією полинолистою на території  Парафіївської  територіальної громади на 2021 рік

4). Про затвердження порядку проведення громадського обговорення (громадських слухань)

кандидатури старости Парафіївської селищної  ради.

5). Про надання згоди відділу освіти, культури, молоді та спорту Парафіївської селищної ради на переміщення Парафіївської мистецької школи Парафіївської селищної ради та закріплення частини нежитлового приміщення.

6). Про зміну місця знаходження (юридичну адресу)  Парафіївської мистецької школи Парафіївської селищної ради.

7). Про затвердження Генерального плану та плану зонування території села Южне Ічнянського району Чернігівської області.

8). Про затвердження Генерального плану та плану зонування території села Боярщина Ічнянського району Чернігівської області.

9). Про затвердження Генерального плану та плану зонування території села Лисогори Ічнянського району Чернігівської області.

10). Про відмову в наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Цибулько Любові Леонідівні.

11). Про відмову в наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Черняку Ярославу Васильовичу.

12). Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Травкіну Олександру Володимировичу.

13). Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Бойку Олександру Олександровичу.

14). Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Гайдаю Артему Сергійовичу.

15). Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Малеті Любові Олександрівні.

16). Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Олійнику Валентину Анатолійовичу.

17). Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність в розмірі земельної частки (паю) Бондаренко Світлані Леонідівні.

18). Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність в розмірі земельної частки (паю) Васюрі Василині Леонідівні.

19). Про затвердження проєкту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки Семенцю Володимиру Миколайовичу.

20). Про затвердження проєкту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки Лісовому Івану Андрійовичу.

21). Про затвердження проєкту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки Животязі Ганні Зотівні.

22). Про затвердження проєкту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки Семенцю Володимиру Миколайовичу.

23). Про затвердження проєкту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки Шульженку Сергію Анатолійовичу.

24). Про затвердження проєкту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки Нестеренко Олесі Миколаївні.

25). Про затвердження проєкту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки Боркун Вікторії Володимирівні.

26). Про затвердження проєкту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки Іваненко Марині Володимирівні.

27). Про затвердження проєкту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки Єгоровій Андріані Андріївні.

28). Про затвердження проєкту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки Коваленко Діані Андріївні.

29). Про затвердження проєкту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки Животязі Василю Івановичу.

30). Про затвердження проєкту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки Ярмоленко Світлані Петрівні.

31). Про затвердження проєкту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки Тарасюк Вікторії Володимирівні.

32). Про продаж земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення фермерського  господарства.

Селищний голова                                                                          Галина ПЕТРУША