ОГОЛОШЕННЯ !

Дата: 30.09.2021 14:13

Відповідно до розпорядження  селищного голови № 149 від 01.10.2021 року скликана чотирнадцята  сесія Парафіївської селищної ради восьмого скликання, яка відбудеться 12 жовтня  2021 року  о 14 годині в приміщенні Парафіївського селищного будинку культури.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про виконання селищного бюджету за 9 місяців 2021 року.
  2. Про внесення змін до рішення другої сесії селищної ради восьмого скликання від 24.12.2020 № 03-02/08 «Про селищний бюджет 2021 року» (код бюджету 25505000000).
  3. Про внесення змін до Регламенту Парафіївської селищної ради восьмого скликання.
  4. Про затвердження договору укладеного між Парафіївською селищною радою та Прилуцькою районною радою.
  5. Про включення КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медичних катастроф» до  переліку підприємств, установ, організацій, що надають соціально важливі послуги  населенню Парафіївської територіальної громади.
  6. Про надання згоди Територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  Парафіївської селищної ради на передачу в оренду майна комунальної власності та включення цих об’єктів до Переліку об’єктів оренди другого типу.
  7. Про затвердження Положення про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Парафіївської селищної ради у новій редакції.
  8. Про затвердження Статуту комунального підприємства «Добробут» Парафіївської селищної ради у новій редакції.
  9. Про доповнення відомостей про комунальне підприємство «Добробут» Парафіївської селищної ради новим видом діяльності.
  10. Про зміну цільового призначення будівель.
  11. Про внесення змін до списку майна комунальної власності Парафіївської територіальної громади.
  12. Про передачу майна в оперативне управління на баланс  «Парафіївський ЦПМСД» Парафіївської селищної ради.
  13. Про повернення майна на баланс Парафіївської селищної ради.
  14. Про діяльність виконавчих органів ради та здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами ради.
  15. Про надання дозволу на виготовлення геолого – інвестиційного паспорта Парафіївської територіальної громади.
  16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність Костюк Валентині Андріївні.
  17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність Мусієнку Вадиму Леонідовичу.
  18. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки Вергельському Віктору Олександровичу.
  19. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки Клейноцькому Олександру Владиславовичу.
  20. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки Джерановій Валентині Михайлівні.
  21. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки Марценюку Богдану Сергійовичу.
  22. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки Баюрі Євгенію Миколайовичу.
  23. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки Довгій Лідії Федорівні.
  24. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Бойко Альоні Юріївні.
  25. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Бойку Богдану Юрійовичу.
  26. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Карасевичу Назару Валентиновичу.
  27. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Бичок Олені Миколаївні.
  28. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Овраменко Ірині Юріївні.
  29. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Слюсару Сергію Васильовичу.
  30. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Веремецькому Олександру Сергійовичу.
  31. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Лихвар Ларисі Олександрівні.

Селищний голова                                                                          Галина ПЕТРУШ