Вітаємо з Днем працівників соціальної сфери !

Дата: 05.11.2021 08:34

Шановні працівники соціальної сфери,  дорогі спілчани!

Президія обласної організації профспілки працівників державних установ  щиро та сердечно  вітає з професійним святом вас та всю спільноту соціальної сфери, хто  присвятив своє життя добрій та благородній справі – турботі про людей, яким ви щодня допомагаєте справитися з нелегкими життєвими обставинами.

Ваша щодення праця  вимагає не тільки сумління та відповідальності за долю людей, а й  безмежного  терпіння та вміння підтримати, розрадити, допомогти. Кожен з Вас, присвятивши себе важливій та потрібній справі, своєю щоденною працею підвищує  якість життя людей самої вразливої категорії, за що всім вам вдячні ветерани, пенсіонери, інваліди, багатодітні родини та одинокі громадяни, які потребують допомоги та підтримки.

З нагоди  професійного свята  бажаємо вам успіхів у нелегкій, але такій важливій і необхідній праці, здоров’я, достатку і благополуччя вашим родинам!

За дорученням президії,

Голова обласної організації Профспілки

Працівників державних установ                                                                                                                          М.Бойправ