Багатодітна родина отримала племінного нетеля

Дата: 24.11.2021 11:29

Багатодітна родина Степашко Світлани Григорівни, яка проживає в с. Іваниця та виховує п’ятеро дітей 24 листопада 2021 року отримала племінного нетеля українсько червоно-рябо молочної породи, придбаного в ПрАТ "НИВА-ПЛЮС" за рахунок виділення коштів з обласного бюджету для закупівлі нетелей та передачі їх на безповоротній основі сільським багатодітним сім’ям відповідно до обласної та районної Програм передачі нетелей багатодітним сім'ям, які проживають в сільській місцевості Чернігівської області та виховують п’ять і більше дітей віком до 18 років.

Така допомога багатодітній родині надає можливість підвищити свій рівень доходів, забезпечити дітей якісними і корисними продуктами харчування.