Первинна ресстрацій в електронному кабінеті особи з інвалідністю Як заресструватися?

Дата: 03.12.2021 16:47

Увага! Якщо Ви не заресстровані в Централізованому банку даних з проблем інвалідності (далі

• ЦБІ), Вам необхідно подати заяву про первинну ресстрацію в ЦБІ        пункт головного меню Електронного кабінету особи з інвалідністю «Заява про первинну ресстрацію в ЦБІ».

Після реестрацїі в ЦБІ процедура реестрації в Електронному кабінеті особи з інвалідністю ЦБІ (далі — Електронний кабінет) максимально спрощена.

Для реестрації у якості користувача Електронного кабінету Вам необхідно виконати наступне:

1. Якщо у Вас е кваліфікований електронно-цифровий підпис (KEП) Ви можете виконати первинну ресстрацію в Електронному кабінеті самостійно без необхідності особисто звертатися до органів соціального захисту населения - посилання «Ресстрація» на головній сторінці електронного кабінету

АБО

1. Якщо Ви не маете KEП, Ви повинні особисто звернутися до відділення соціального захисту та подати заяву про реестрацію в Електронному кабінеті особи з інвалідністю ЦБІ. В результаті опрацювання Вашої заяви Ви повинні отримати розписку про одержання кody авторизаці'і коду, за яким Ви сможете самостійно завершити повний цикл первинної ресстрації в Електронному кабінеті.

Увага! Цей код авторизаці‘і в секретним, тому його необхідно зберігати в тасмниці до закінчення первинної реестраціі!

Для завершення первинної ресстрації необхідно виконати наступні дїі:

Фото без описузайти головну сторінку Електронного кабінету в мережі Інтернет та обрати пункт меню «Ресстрація»,•

Фото без описузаповнити реестраційну форму — ввести логін, пароль, підтвердження паролю, електронну адресу, обрати вид реестрації без KEП a6o з KEП;

При заповненні реестраційних даних будьте пильними — для підвищення рівня захисту Ваших персональних даних на ВЕБ-порталі ЦБІ логін та пароль визначайте такими, що не містять Ваших справжніх імен та прізвищ.

При реестраціі без KEП Вам необхідно ввести кod авторизаці'ї, який Ви отримали у відділенні соціального захисту. Увага! Реестрація Електронному кабінеті ЦБІ за одним кодом авторизаці'ї здійснюеться лише один раз!

При реестраціі за KEП, Вам необхідно заповнити дані KEП (обрати АЦСК, файл підпису KEП та ввести пароль до KEП);

Фото без описунатиснути кнопку «Зарееструватися».

За результатами   реестраціі на Вашу електронну адресу прийде лист, який підтвердить факт реестрацїі Вас в Електронному кабінеті особи з інвалідністю ЦБІ.

Доступ до електронних послуг Електронного кабінету ЦБІ надаеться після авторизацїі - кнопка

«Вхід» на головній сторінці Електронного кабінету.

Інструкція розширина (Завантажити Файл)

Інструкція