ОГОЛОШЕННЯ ! Відповідно до розпорядження селищного голови № 192 від 01.12.2021 року скликана шістнадцята позачергова сесія Парафіївської селищної ради восьмого скликання, яка відбудеться 10 грудня 2021 року о 14 годині в приміщенні Парафіївського

Дата: 01.12.2021 08:59

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про затвердження Програми забезпечення подарунками дітей закладів освіти Парафіївської територіальної громади на 2021 - 2025 роки.
  2. Про внесення змін до Програми соціально - економічного розвитку Парафіївської селищної ради на 2021-2023 роки .
  3. Про внесення змін до рішення другої сесії селищної ради восьмого скликання від 24.12.2020 № 03-02/08 «Про селищний бюджет 2021 року» (код бюджету 25505000000).
  4. Про внесення змін до рішення одинадцятої сесії Парафіївської селищної ради восьмого скликання від 12.08.2021 №01-11/08 «Про передачу іншої субвенції».
  5. Про припинення діяльності шляхом ліквідації відділу освіти, культури, молоді та спорту Парафіївської селищної ради.
  6. Про створення юридичної особи - відділу освіти, культури та спорту Парафіївської селищної ради.
  7. Про надання згоди на списання майна КП «Добробут» Парафіївської селищної ради.
  8. Про передачу майна в оперативне управління на баланс відділу освіти, культури, молоді та спорту Парафіївської селищної ради.
  9. Про повернення майна на баланс Парафіївської селищної ради.
  10. Про розгляд вимоги щодо приведення у відповідність із законодавством державної екологічної інспекції у Чернігівській області.
  11. Про затвердження заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів.
  12. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування (на умовах оренди) АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО».
  13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність Пінчук Ніні Михайлівні.
  14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність Дудці Тарасу Григоровичу.
  15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність Васюрі Юрію Леонідовичу.
  16. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки Ярмак Любові Федорівні.
  17. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки Юрченко Світлані Василівні.
  18. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки Бородій Олені Володимирівні.
  19. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки Ковтун Альоні Олександрівні.
  20. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки Толстих Володимиру Андрійовичу.
  21. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки Данильченку Денису Сергійовичу.
  22. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки Толстих Тетяні Анатоліївні.
  23. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки Карасевич Ганні Миколаївні.
  24. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки Войцехівській Ользі Андріївні.
  25. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки Жовтецькій Людмилі Сергіївні.
  26. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки Карасевичу Олексію Миколайовичу.
  27. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки Яцелі Валентині Олексіївні.
  28. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки Карасевич Юлії Вікторівні.
  29. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки Йовсі Світлані Борисівні.
  30. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки Карасевичу Миколі Андрійовичу.
  31. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки Карасевичу Максиму Миколайовичу.
  32. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки Поліщук Ользі Григорівні.
  33. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки Войцехівському Дмитру Васильовичу.
  34. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки Веремецькому Олександру Сергійовичу.
  35. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Бурбурському Валентину Сергійовичу.
  36. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Погребовському Олександру Миколайовичу.
  37. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Ткаленку Анатолію Івановичу.
  38. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Ніколаєнку Руслану Вячеславовичу.

Селищний голова                                                                                 Галина ПЕТРУША