ОГОЛОШЕННЯ ! Відповідно до розпорядження селищного голови № 198 від 10.12.2021 року скликана сімнадцята сесія Парафіївської селищної ради восьмого скликання, яка відбудеться 20 грудня 2021 року о 14 годині в приміщенні Парафіївського селищного буд

Дата: 10.12.2021 12:48

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про прогноз бюджету Парафіївської селищної територіальної громади на 2022 – 2024 роки.
  2. Про затвердження бюджету Парафіївської селищної територіальної громади на 2022 рік.
  3. Про внесення змін до рішення другої сесії селищної ради восьмого скликання від 24.12.2020 № 03-02/08 «Про селищний бюджет 2021 року» (код бюджету 25505000000).
  4. Про роботу керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету.
  5. Про роботу старости села Бережівка Парафіївської селищної ради.
  6. Про роботу старости села Іваниця Парафіївської селищної ради.
  7. Про роботу старости селища Тростянець Парафіївської селищної ради.
  8. Про роботу старости села Южне Парафіївської селищної ради.
  9. Про встановлення термінів виплати заробітної плати.
  10. Про затвердження плану роботи Парафіївської селищної ради на 2022 рік.
  11. Про затвердження структури та загальної чисельності виконавчих органів Парафіївської селищної ради .
  12. Про затвердження структури та загальної чисельності закладів, установ і організацій  Парафіївської селищної ради.
  13. Про умови оплати праці Парафіївського селищного голови Петруші Г.Л.
  14. Про затвердження положення про оплату праці працівників  Парафіївської селищної ради.
  15. Про затвердження Положення про преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам закладів освіти та закладів культури Парафіївської селищної ради.
  16. Про затвердження детального плану території земельної ділянки за адресою: смт Парафіївка вул. Тараса Шевченка.

17. Про розгляд земельних питань.

Селищний голова                                                                                 Галина ПЕТРУША