«Пожежа житлового будинку»

Дата: 16.12.2021 10:04

15 грудня 2021 року о 19 год. 44 хв. до служби порятунку (101) надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в с. Заудайка.

На місце події виїхало відділення 23 ДПРЧ (м. Ічня). Прибувши до місця пожежі вогнем було охоплено перекриття житлового будинку. Завдяки оперативним діям рятувальників вдалося вчасно локалізувати пожежу тим самим не допустивши поширення вогню по будівлі.

Ймовірна причина пожежі – недолік конструкції, порушення правил монтажу нагрівальних печей та димарів.

У зв’язку з цим, рятувальники звертаються до громадян з проханням дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення. Будьте уважними та вкрай обережними у поводженні з вогнем!

Начальник Прилуцького районного управління

Головного управління ДСНС

України у Чернігівській області                                             Андрій ТКАЧЕНКО