Роботодавцям на замітку: з'явилася вакансія – повідомте службу зайнятості

Дата: 05.01.2022 18:44

Про це роботодавців зобов’язує Закон України «Про зайнятість населення». Причому зробити це потрібно не пізніше ніж через 3 робочі дні з дати відкриття вакансії. Відтак добором кадрів для вас займуться професіонали.

Роботодавець може подати звіт № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)»  особисто до будь-якого центру зайнятості (філії) незалежно від місцезнаходження підприємства, а також засобами електронного зв’язку, зокрема через «Електронний кабінет роботодавця» на сайті державної служби зайнятості.

Форма звітності №3-ПН на нашому сайті за посиланням: https://www.dcz.gov.ua/publikaciya/forma-zvitnosti-no-3-pn-informaciya-pro-popyt-na-robochu-sylu-vakansiyi-nakaz

Директор                                                                                    Іван ШЕВЧЕНКО

Скубан Юлія, (04633) 21309