ОГОЛОШЕННЯ ! Відповідно до розпорядження селищного голови № 7 від 06.01.2022 року скликана вісімнадцята сесія Парафіївської селищної ради восьмого скликання, яка відбудеться 17 січня 2022 року о 14 годині в приміщенні Парафіївського селищного буди

Дата: 06.01.2022 20:57

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про фінансову діяльність комунальної архівної установи «Трудовий архів» Парафіївської селищної ради за 2021 рік.
  2. Про фінансову діяльність комунального підприємства «Добробут» Парафіївської селищної ради за 2021 рік.
  3. Про фінансову діяльність фінансового відділу  Парафіївської селищної ради за 2021 рік.
  4. Про фінансову діяльність відділу освіти, культури, молоді та спорту Парафіївської селищної ради за 2021 рік.
  5. Про фінансову діяльність Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Парафіївської селищної ради за 2021 рік.
  6. Про фінансову діяльність комунального підприємства «Парафіївський ЦПМСД» Парафіївської селищної ради за 2021 рік.
  7. Про роботу комунального підприємства «Парафіївський ЦПМСД» Парафіївської селищної ради за 2021 рік.
  8. Про виконання селищного бюджету за 2021 рік.
  9. Про хід виконання Програми соціально-економічного розвитку Парафіївської селищної ради на 2021 – 2023 роки.
  10. Про виконання цільових програм Парафіївської селищної ради.
  11. Про внесення змін до Програми «Вуличного освітлення на 2018-2022 роки».
  12. Про внесення змін до Програми «Забезпечення гарячим харчування учнів 1-4 класів, пільгових категорій та учнів з малозабезпечених сімей 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Парафіївської селищної ради» на 2018-2022 роки.
  13. Про передачу іншої субвенції до районного бюджету Прилуцького району.
  14. Про затвердження списку майна комунальної власності Парафіївської територіальної громади.
  15. Про взяття зобов’язань стосовно забезпечення фахівця з вищою медичною освітою, який прибуде для працевлаштування на посаду лікаря в комунальне підприємство «Парафіївський ЦПМСД» Парафіївської селищної ради після навчання в вищому навчальному медичному закладі, на строк не менше ніж три роки безоплатним користуванням житлом з опаленням і освітленням у межах установлених норм.
  16. Про зняття з контролю рішень Парафіївської селищної ради.
  17. Про звернення депутатів Парафіївської селищної ради до Президента України та Верховної Ради України щодо відтермінування введення в дію реєстраторів розрахункових операцій (РРО) для платників єдиного податку.
  18. Про розгляд земельних питань.

Селищний голова                                                                                 Галина ПЕТРУША