Щодо запуску «Кабінету інвестора»

Дата: 20.01.2022 08:39

Департамент економічного розвитку інформує, що на виконання заходів Комплексної Програми підвищення конкурентоспроможності Чернігівської області на 2021-2027 роки «Чернігівщина конкурентоспроможна», затвердженої рішенням сесії обласної ради восьмого скликання від 26 січня 2021 року№5-2/VIIІ,в області було створено та запущено інтерактивний комунікаційний інструмент «Кабінет інвестора», який націлений на спільну роботу інвесторів з органами виконавчої влади над започаткуванням підприємницьких ініціатив, реалізацією інвестиційних проектів та вирішенням проблемних питань, що виникають в процесі їх втілення.

Кожен, хто починає реалізацію інвестиційного проекту, бажає стати ініціатором проекту, має проблемні питання з реалізацією інвестиційного проекту на території Чернігівської області в «особистому кабінеті» https://www.chernihiv-oblast.gov.ua/user/зможе:

• подати заявку у блоках «бажаю інвестувати» / «маю інвестиційну пропозицію» / «маю проблемне питання»;
  • отримати зворотний зв'язок від органу виконавчої влади за результатами обробки звернення;
  • отримати максимальне сприяння в процесі реалізації інвестиційного проекту та вирішенні проблемних питань, які виникли під час впровадження інвестиційного проекту.

Просимоознайомитися, максимально розповсюдити серед зацікавлених суб’єктів господарювання та розмістити на своїх сайтахінформацію щодо запущеногоінтерактивного інструменту «Кабінет інвестора»із онлайн-формою зворотного зв’язку.

Також пропонуємо за бажанням розмістити на власних сайтах територіальних громад банер з посиланням на «Кабінет інвестора» (у разі необхідності отримання консультацій звертатись за тел.0462 675-016, e-mail: oblinvest@ukr.net)

Директор                                                                                   Олександра ХОМИК

Ангеліна Гнида (0462) 67 50 16