Рейдові перевірки водних об’єктів

Дата: 25.01.2022 12:40

Рятувальники ДСНС застерігають громадян не виходити на тонкий лід водойм.

У зв’язку з тим, що на водоймах Чернігівщини шар льодового покрову нестійкий, рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій проводять відповідні профілактично-роз’яснювальні заходи, направлені на попередження нещасних випадків. Так, 25-го січня 2022 року фахівці Прилуцького районного управління Головного управління ДСНС України у Чернігівській області здійснили профілактичний рейд поблизу ставу "Міський", що у райцентрі.

Рятувальники розповіли громадянам про випадки загибелі та порятунку людей, які провалилися під кригу, наголосили про необхідність дотримання правил поведінки при перебуванні біля водойми, а, головне, застерегли взагалі утриматися від виходу на тонкий лід водойм.

Під час заходу надзвичайники надали громадянам інформаційні листівки з питань безпечної поведінки при перебуванні на водоймах взимку.

Начальник Прилуцького районного управління                   Андрій ТКАЧЕНКО