ТОП-10 високооплачуваних вакансій Чернігівщини

Дата: 31.01.2022 18:06

Аби добре заробляти, не обов’язково шукати роботу за межами області, а то й країни. На Чернігівщині є чимало хороших пропозицій від роботодавців, які готові платити пристойну заробітну плату.

Так, на 26 січня 2022 року в базі даних обласної служби зайнятості налічується понад 750 вакансій. Серед них є й високооплачувані.

Отже, кому роботодавці Чернігівщини готові платити найбільше і скільки саме?

-        верстатник деревообробних верстатів (25 000 грн), м. Чернігів;

-        тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва (25 000 грн), Прилуцький район, с. Богданівка;

-        водій автотранспортних засобів (24 000 грн), м. Чернігів;

-        інженер з механізації та автоматизації виробничих процесів (20 000 грн), Носівщина, с. Коломійцівка;

-        лікар ветеринарної медицини (20 000 грн), Носівщина, с. Коломійцівка;

-        машиніст крана (кранівник) (20 000 грн), м. Чернігів;

-        зоотехнік (20 000 грн), Носівщина, с. Коломійцівка;

-        лікар загальної практики-сімейний лікар (20 000 грн), м. Бобровиця;

-        головний бухгалтер (20 000 грн), м. Чернігів;

-        агроном (20 000 грн), Носівщина, с. Коломійцівка;

Нагадуємо, що всі актуальні вакансії можна знайти на офіційному сайті державної служби зайнятості за посиланням https://chg.dcz.gov.ua . Тут зручно шукати роботу за розміром заробітної плати, професією або регіоном. Крім того, база вакансій служби зайнятості містить пропозиції легальної роботи від роботодавців в межах країни та оновлюється щодня.

Чернігівський обласний центр зайнятості