ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ ТА ЗАСТРАХОВАНИХ ОСІБ!

Дата: 09.02.2022 09:13

У зв'язку зі змінами в адміністративно-територіальному устрої України, з метою приведення структури органів Фонду соціального страхування України у відповідність до Постанови Верховної Ради України «Про утворення та ліквідацію районів» від 17.07.2020 № 807-ІХ, постановою правління Фонду соціального страхування України «Про внесення змін до структури органів Фонду соціального страхування України та граничної чисельності працівників Фонду соціального страхування України» від 18.11.2021 № 35, з 01.03.2022 затверджено нову структуру управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області, у складі якої буде 5 відділень (замість 8 - існуючих на сьогодні), а саме: Корюківське, Ніжинське, Новгород-Сіверське, Прилуцьке, Чернігівське.

Отже, з 01.03.2022 Прилуцьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області буде обслуговувати страхувальників та застрахованих осіб Прилуцького району у складі територій Прилуцької та Ічнянської міських, Варвинської, Срібнянської, Талалаївської, Ладанської, Линовицької, Малодівицької та Парафіївської селищних, Сухополов’янської та Яблунівської сільських територіальних громад.

Просимо роботодавців Ічнянської міської та Парафіївської селищної територіальних громад з 01.03.2022 укласти з Прилуцьким відділенням договори про подання електронних документів до Фонду соціального страхування України.

Слідкувати за новинами з питань загальнообовязкового державного соціального страхування можна за посиланням http://www.fse.gov.ua/fse/control/chnig/uk/index