05 травня фахівці Прилуцького районного управління провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед жителів м. Ічня, що стосується вибухонебезпечних предметів.

Дата: 05.05.2022 17:43

«Рейд ВНП»

Працівники ДСНС розповіли жителям Ічнянщини основні заходи при виявленні вибухонебезпечних і підозрілих предметів та наслідки необережного поводження з ними, чим вони небезпечні, а також алгоритм дій у разі їх виявлення.

У випадку виявлення вибухонебезпечного чи зовні схожого з ним предмета необхідно:

• при виробництві земляних чи інших робіт – зупинити роботу;
  • добре запам’ятати місце виявлення предмета;
  • установити попереджувальні знаки чи огородження;
  • негайно повідомити про небезпечну знахідку службу порятунку за номером 101 або ж поліцію за номером 102.

При виявленні вибухонебезпечних предметів категорично ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

• брати в руки, наносити по них удари, починати спроби до розбирання;
  • переносити чи перекачувати їх з місця на місце;
  • поміщати в багаття чи розводити вогонь над ними;
  • збирати і здавати їх як металобрухт.

ПАМ’ЯТАЙТЕ! Після вашого повідомлення фахівці групи піротехнічних робіт Головного управління ДСНС України у Чернігівській області знищать вибухонебезпечний предмет установленим порядком.