Ветерани отримають щорічну разову грошову допомогу

Дата: 11.05.2022 16:48

Ветерани та жертви нацистських переслідувань отримають щорічну разову грошову допомогу. Про це повідомило Головне управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області.

Відповідну постанову №540 від 07.05.2022 р. «Деякі питання виплати у 2022 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань» ухвалив Кабмін.

Про які суми йдеться?

– інваліди війни I групи отримають 4421 грн;

– інваліди війни II групи – 3906 грн;

– інваліди війни III групи – 3391 грн;

– учасники бойових дій – 1491 грн;

– воїни, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною – 4421 грн;

– члени сімей загиблих військових та осіб, що до них прирівнюються, – 966 грн;

– учасники війни – 612 грн.

Коли розпочнуть виплати?

У червні.

Хто здійснюватиме виплати?

– органи Пенсійного фонду України здійснюватимуть виплати ветеранам, які перебувають на обліку в територіальних органах ПФУ шляхом включення у відомості (списки) на виплату пенсій;

– структурні підрозділи з питань соціального захисту населення виплачуватимуть кошти ветеранам, які проходять військову службу у ЗСУ та інших військових формуваннях шляхом перерахування коштів на спеціальні рахунки військових частин за місцем їхньої служби, а особам, які не є військовослужбовцями – на поточні рахунки в уповноважених банках.

За повідомленням Головного управління
Пенсійного фонду України в Чернігівській області