Щодо безпеки системи доступу камер відеоспостереження

Дата: 07.06.2022 09:23

З метою сприяння обороні України і нейтралізації загроз кібербезпеці, що склалися внаслідок наявності на території України камер відеоспостереження, що є загальнодоступними у мережі Інтернет та не мають паролю або мають нестійкий пароль, просимо вас забезпечити вжиття невідкладних заходів щодо недопущення отримання даної інформації про об’єкти цивільної та іншої інфраструктури на ваших територіях - хакерами та іншими диверсантами, які збирають дану інформацію в мережі Інтернет.

Врахувавши вищевикладене просимо:

- провести детальний аудит безпеки систем доступу до встановлених камер на всіх об’єктах систем відеоспостереження;

- здійснити аналіз політики доступу до камер систем відеоспостереження та за необхідності посилити вимоги до них ;

- забезпечити встановлення стійких паролів доступу до камер систем відеоспостереження відповідно до рекомендацій розміщених за посиланням https://cert.gov.ua/recommendation/31.

- довести дану інформацію до підприємств, громадян, які мають камери відеоспостереження та здійснюють свою діяльність на територіях вашої громади.

Інформацію про кількість камер відеоспостереження та про результати проведених заходів просимо повідомити.