ОГОЛОШЕННЯ !

Дата: 10.06.2022 11:50

Відповідно до розпорядження селищного голови № 83 від 10.06.2022 року скликана двадцята сесія Парафіївської селищної ради восьмого скликання, яка відбудеться 20 червня 2022 року  о 14 годині в приміщенні Парафіївського селищного будинку культури.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про виконання місцевого бюджету Парафіївської селищної територіальної громади за І квартал 2022 року (код бюджету 2550500000).
  2.  Про перерахування залишків коштів спеціального фонду, що знаходяться на рахунках відділу освіти, культури, молоді та спорту Парафіївської селищної ради.
  3. Про створення медичного пункту тимчасового базування в селі Петрушівка Прилуцького району Чернігівської області.
  4. Про повернення майна з оперативного управління ТОВ «АГРОКІМ» в комунальну власність територіальної громади на баланс Парафіївської селищної ради.
  5. Про внесення змін до рішення третьої сесії селищної ради восьмого скликання від 21.01.2021 №27-03/08 «Про затвердження постійно діючої комісії  по списанню матеріальних цінностей Парафіївської селищної ради».
  6. Про внесення змін до рішення п’ятдесят другої сесії Парафіївської селищної ради сьомого скликання від 19.03.2020 року №121 «Про утворення Міжвідомчої ради з питань сім'ї, гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми».
  7. Про затвердження Положення про відділ архітектури, містобудування, комунальної власності, житлово – комунального господарства та благоустрою Парафіївської селищної ради .
  8. Про розгляд вимоги щодо приведення у відповідність із законодавством державної екологічної інспекції у Чернігівській області.
  9. Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Парафіївської територіальної громади.
  10. Про надання згоди Територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  Парафіївської селищної ради на передачу в оренду майна комунальної власності та включення цих об’єктів до Переліку об’єктів оренди першого типу.
  11. Про внесення змін до рішення сімнадцятої сесії Парафіївської селищної ради від 20.12.2021 №11-17/08 «Про затвердження  структури та загальної чисельності виконавчих органів Парафіївської селищної ради».
  12. Про внесення змін до рішення сімнадцятої сесії Парафіївської селищної ради від 20.12.2021 №12-17/08 «Про затвердження  структури установ комунальної власності Парафіївської селищної ради».

Селищний голова                                                                                    Галина ПЕТРУША