Увага! Обприскування

Дата: 04.07.2022 12:51

Компанія ТОВ "АГРОКІМ" буде здійснювати обприскування кукурудзи наземним методом інсектицидним препаратом БЕЛТ, який безпечний для корисних комах в тому числі медоносних бджіл, по Парафіївській ОТГ с. Купина, с.Тростянець. Термін проведення обприскування з 09.07.2022 по 24.07.2022 рр.

Компанія ТОВ "АГРОКІМ" буде здійснювати обприскування Соняшника наземним методом інсектицидним препаратом КОННЕКТ та фунгіцидом ПРОПУЛЬС. Термін проведення обприскування по Парафіївській ОТГ с. Парафіївка, с. Хаїха, с.Качанівка. з 04.07.2022 по 08.07.2022 рр.

Лист ТОВ "АГРОКІМ"