ОГОЛОШЕННЯ !

Дата: 05.07.2022 16:37

Відповідно до розпорядження селищного голови № 107 від 05.07.2022 року скликана двадцять перша сесія Парафіївської селищної ради восьмого скликання, яка відбудеться 15 липня 2022 року  о 14 годині в приміщенні Парафіївського селищного будинку культури.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про виконання селищного бюджету за 6 місяців 2022 року.
  2. Про вхід до складу засновників Іваницької ЗОШ І-ІІІ ступенів.
  3. Про вхід до складу засновників Парафіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
  4. Про вхід до складу засновників Южненської  ЗОШ І-ІІІ ступенів.
  5. Про зміну найменування закладів загальної середньої освіти Парафіївської селищної ради.
  6. Про зміну найменування закладів загальної середньої освіти Парафіївської селищної ради.
  7. Про зміну найменування закладів загальної середньої освіти Парафіївської селищної ради.
  8. Про зміну найменування закладів загальної середньої освіти Парафіївської селищної ради.
  9. Про зміну найменування закладів загальної середньої освіти Парафіївської селищної ради.
  10. Про  намір передачі майна в оренду,  що належить до комунальної власності Парафіївської селищної ради , та затвердження  Переліку  першого типу.
  11.  Про передачу майна в повне господарське відання  КП «Добробут» Парафіївської селищної ради.

Селищний голова                                                                                    Галина ПЕТРУША