Пенсіонерам, які відстрочили вихід на пенсію, збільшать виплати

Дата: 23.06.2022 10:42

Особи, які після призначення пенсій працювали і відмовилися від отримання пенсійної виплати або виявили бажання отримувати пенсію з більш пізнього строку, отримають надбавки до пенсії.

Розмір надбавок становить 10% основного розміру пенсії за кожний повний рік роботи після призначення пенсії, але не більше 40%.

Збільшення виплат розраховують з основного розміру пенсії, який пенсіонер отримував до 1 січня 2004 року, тобто до набрання чинності Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

Розмір надбавки становитиме:

• за 1 рік роботи після виходу на пенсію – 6% основного розміру пенсії;
  • за 2 роки роботи – 12%;
  • за 3 роки роботи – 18%;
  • за 4 роки роботи – 24%.

Перераховані пенсії виплачуватимуть у червні з доплатою з 30 квітня 2022 року.