ОГОЛОШЕННЯ !

Дата: 19.08.2022 13:58

Відповідно до розпорядження селищного голови № 143 від 19.08.2022 року скликана двадцять друга сесія Парафіївської селищної ради восьмого скликання, яка відбудеться 29 серпня 2022 року  о 14 годині в приміщенні Парафіївського селищного будинку культури.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1). Про найменування (перейменування) вулиць, провулків та площ в населених пунктах Парафіївської селищної територіальної громади.

2). Про надання згоди на безоплатне прийняття з державної у комунальну власність майна.

3). Про внесення змін до рішення сімнадцятої сесії Парафіївської селищної ради восьмого скликання від 20.12.2021  №15-17/08 «Про затвердження положення про оплату праці працівників  Парафіївської селищної ради».

4). Про затвердження договору на закріплення майна.

5). Про встановлення надбавки за вислугу років Парафіївському селищному голові.

6). Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності.

7). Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності.

8). Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності.

9). Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності.

10). Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності.

11). Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності. (Нива-плюс не інвентаризовані земельні ділянки).

12). Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності. (Агро-Трейдер не інвентаризовані земельні ділянки).

13). Про передачу земельної ділянки в оренду. (Нива-Плюс).

14). Про передачу земельної ділянки в оренду. (Агро-Трейдер).

15). Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Ніразу Мирону Павловичу.

16). Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Небеській Любові Дмитрівні.

17). Про відміну рішення виконкому Іваницької сільської ради тридцять дев’ятого скликання від 18 квітня 2001 року «Про передачу в приватну власність земельної ділянки Ращенко Ганні Тимофіївні».

18). Про відміну рішення двадцять п’ятої сесії Парафіївської селищної ради п’ятого скликання від 14 вересня 2009 року «Про передачу в приватну власність земельної ділянки Даценку Станіславу Михайловичу».

Селищний голова                                                                                    Галина ПЕТРУША