З нагоди величного державного свята – Дня незалежності України

Дата: 29.08.2022 10:59

З нагоди величного державного свята – Дня незалежності України начальник районної військової адміністрації Володимир Чернов за значний внесок у забезпечення життєдіяльності населення району, всебічну допомогу та підтримку Збройних Сил України в умовах воєнного стану вручив відзнаки райдержадміністрації колективам промислових підприємств району:

- Товариство з обмеженою відповідальністю «Дочірне підприємство Шкірсировинний завод» (менеджер ТОВ «ДП Шкірсировинний завод» Д’ЯЧЕНКО Сергій Анатолійович).

- Приватне акціонерне товариство «Прилуцький хлібозавод» (генеральний директор ПрАТ «Прилуцький хлібозавод» СУПРУНЕНКО Людмила Миколаївна).

- ТОВ «ПРИЛУЦЬКИЙ ХЛІБОДАР» генеральний директор СУПРУНЕНКО Микола Іванович).

- Товариство з обмеженою відповідальністю «Виробничо-комерційне підприємство « Прилуки-Агропереробка» (директор ТОВ ВКП « Прилуки-Агропереробка» ГОНЧАР Наталія Степанівна).

- Приватне акціонерне товариство «Прилуцький м’ясокомбінат» (директор ПрАТ «Прилуцький м’ясокомбінат» РОЖКО Артем Миколайович).

- Товариство з обмеженою відповідальністю «Прилуцький завод «Білкозин» (генеральний директор ТОВ «Прилуцький завод «Білкозин» ДЕВ’ЯТОВ Микола Володимирович).

- Товариство з обмеженою відповідальністю «Промислова компанія «Пожмашина» (генеральний директор ТОВ «Промислова компанія «Пожмашина АВЕР’ЯНОВ Олег В’ячеславович).

- Приватне акціонерне товариство «Прилуцька швейна фабрика» (директор ПрАТ «Прилуцька швейна фабрика» ЗАЙЦЕВА Ірина Євгенівна).

- Колектив Прилуцького відділення сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Батьківщина» (керуючий Прилуцьким відділенням СТОВ «Батьківщина» СМОРОДІНОВ Віктор Іванович)

- Товариство з обмеженою відповідальністю «Торговий центр «Практика» (директор ТОВ «ТЦ «Практика» МАСЬОМА Олександр Вікторович).

- Колектив соціального проєкту безкоштовного магазину «ДякуЮ».