Щодо інформування агровиробників про переваги реєстрації та можливості отримання підтримки через Державний аграрний реєстр

Дата: 07.09.2022 15:05

Щодо інформування агровиробників про переваги реєстрації та  можливості отримання підтримки через Державний аграрний реєстр

12 серпня 2022 року Міністерство аграрної політики та продовольства України відкрило для реєстрації єдину онлайн платформу для підтримки агровиробників – Державний аграрний реєстр або ДАР (dar.gov.ua).

ДАР працює подібно до реєстрів сільгоспвиробників, які існують у всіх країнах-членах ЄС. Виробники сільськогосподарської продукції, зареєстровані в ДАР, зможуть подати заявку на отримання державних субсидій, цільових, субсидованих кредитних програм, а також технічної та гуманітарної допомоги від ЄС та інших міжнародних донорів. Мінагрополітики за підтримки Євросоюзу, Світового банку, програми USAID AGRO у співпраці з об’єднаннями ОМС та аграрними асоціаціями проводить інформаційно-освітню кампанію з інформування   агровиробників та громад про переваги та порядок реєстрації у Державному аграрному реєстрі.

З метою своєчасного та повного інформування агровиробників про можливості отримання підтримки через ДАР просимо поширити відповідну інформацію  на своїх офіційних вебсайтах, сторінках у соціальних мережах та в інших доступних каналах комунікації.

Завантажити наявні інформаційні матеріали та додати публікації про ДАР на сайтах можна за посиланням: https://cutt.ly/RXWJA4M

Начальник                                                                                 Володимир ЧЕРНОВ