Про надання інформації з питань підтримки суб’єктів господарювання

Дата: 07.09.2022 16:17

З метою забезпечення реалізації державної політики щодо розвитку малих і середніх підприємств, на виконання урядової програми «єРобота», за результатами наради, проведеної Чернігівською обласною державною адміністрацією 31 серпня 2022 року з питань підтримки суб’єктів АПК у 2022 році, механізмів надання державних грантів на створення або розвиток власного бізнесу, тепличного господарства, садівництва та переробного підприємництва, просимо максимально поширити інформацію в засобах масової інформації, інтернет-ресурсах та соціальних мережах для залучення господарюючих суб’єктів, громадян, ФОПів та зацікавлених осіб у вказаній програмі.

Про проведену роботу поінформувати Прилуцьку районну військову адміністрацію до 09 вересня 2022 року на електронну адресу prilukirda@ukr.net.

Додаток: презентаційні та роздаткові матеріали в 1 прим.