До вашої уваги пропонуємо онлайн-інтерв'ю

Дата: 07.09.2022 16:47

До вашої уваги пропонуємо онлайн-інтерв'ю Наталії Гусак, голови Національної служби здоров'я України, медичній експертці ЮНІСЕФ Катерині Булавіновій - “Як працює НСЗУ під час війни. Частина 3”.

Третя частина серії інтерв’ю з очільницею НСЗУ охоплює такі теми:

• Програма медичних гарантій:
  • пакет паліативної медичної допомоги
  • пакет з реабілітації
  • пакет з амбулаторної медичної допомоги

• Медична допомога вагітним: пакет “Ведення вагітності в амбулаторних умовах”
  • Розширення програми Доступні ліки у 2023 році: імуносупресанти, знеболюючі препарати, реімбурсація тест смужок для людей з діабетом
  • Якість надання медичної допомоги – оновлення моніторингу та роботи зі скаргами пацієнтів
  • Експертні групи програми медичних гарантій на 2023 рік
  • Психологічна допомога пацієнтам: роль сімейних лікарів

Попередні інтерв'ю з Наталією Гусак про роботу НСЗУ під час війни можна знайти в плейлисті “Війна” на ютуб-каналі Doctor Bulavinova.

Під кожним із відео ви знайдете тайм-коди, які допоможуть вам краще орієнтуватися в темах.