Дата: 14.09.2022 08:10

Згідно листа Чернігівської обласної військової адміністрації від 25 липня 2022 року № 01-01-15/6923 до листа Міністерства розвитку громад та територій України від 25липня 2022 року № 7/10.2/7071-22в умовах підготовки підприємств теплопостачання до опалювального періоду 2022/2023 років одним із проблемних питань, що потребуєособливої уваги, є питання заборгованості споживачів за спожиту теплову енергію та відповідні комунальні послуги.

Наразі оплата споживачів є основним джерелом надходжень підприємств житлово-комунального господарства, що дозволяє здійснювати цим підприємствам виплату заробітної плати працівникам, сплачувати за спожиті енергоносії, закупляти паливно-мастильні матеріали та засоби для знезараження та очистки питної води.

Парафіївська селищна рада наголошує, що погашення значного обсягу боргів населення за послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води до початку опалювального періоду 2022/2023 років є запорукою належного його проходження та виконання теплопостачальними підприємствами своїх зобов’язань, у тому числі в частині розрахунків за природній газ з постачальником.

Оплата послуг можлива за допомогою онлайн сервісів (через особисті кабінети, мобільні застосунки, платіжні системи: «Ощад24», «Приват24», «МоноБанк» та ін.)