Інструкція з розміщення матеріалів

Дата: 22.09.2022 11:46

Маємо дві аудиторії, для яких будемо поширювати матеріали — це мешканці, які живуть в приватних будинках, та мешканці квартир. Для них передбачені різні матеріали.

За посиланням на Гугл-диск (https://drive.google.com/drive/folders/11dhv_JoA5No9AxCx5PTXMTatCTiRm0AH) розміщено теки «Мешканцям будинків» та «Мешканцям квартир».

• Тека «Мешканцям будинків»:

Папка «Плакат_порад_А4» містить два формати одного й того ж плакату, для вашої зручності (PDF та PNG).

У правому верхньому кутку плакату вам треба додати логотип вашого ОМС. Він має бути у чорно-білому виконанні та за розміром відповідати розміру логотипу Мінрегіону.

Цей плакат треба роздрукувати та масово розповсюдити в місцях, де можуть побачити саме жителі приватних будинків.

• Інші місця

Час розповсюдження до 15 жовтня.

Папка «Соцмережі-поради» містить матеріали з порадами, які необхідно розповсюдити через соцмережі ОВА/ОМС, а також місцеві ЗМІ. Закликайте у постах репостити ці поради із супровідним хештегом #ЗимаБлизько.

Папка «Чекліст-А4» містить два формати одного й того ж плакату, для вашої зручності (PDF та PNG).

• Інші місця

Час розповсюдження до 31 жовтня.

Тобто до 15 жовтня треба розповсюдити плакат «Плакат_порад_А4», а до 31 жовтня — «Чекліст-А4». У цей же час розповсюджувати в соцмережах поради із папки «Соцмережі-поради». Зокрема, до 1 листопада пости з порадами закріпити у топі публікацій та створити сторіз.

• Тека «Мешканцям квартир»:

Цей плакат треба роздрукувати та масово розповсюдити в місцях, де можуть побачити саме жителі квартир.

А саме:

• Під’їзди (двері під’їздів)
  • Дошки оголошень багатоквартирних будинків, у ліфтах тощо
  • ЖЕКи
  • ОМС
  • Відділення пошти
  • Громадський транспорт (тролейбуси, маршрутки, зупинки)
  • Інші місця

Час розповсюдження до 15 жовтня.

• Інші місця

Час розповсюдження до 31 жовтня.