Відділ освіти, культури та спорту Парафіївської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: директора Іваницького ліцею Парафіївської селищної ради

Дата: 17.08.2022 16:42

Вимоги до учасника конкурсу:

• громадянство України;
  • вища освіта не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
  • досконале володіння державною мовою;
  • стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років;
  • має організаторські здібності та стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Повинен знати: законодавствоУкраїни у сфері загальної середньої освіти, зокрема Закони України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», інші нормативно-правові акти у сфері загальної середньої освіти, а також Концепцію реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі, та строк їх подання:

Претенденти на посаду керівника закладу загальної середньої освіти подають до конкурсної комісії такі документи:

1) заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

2) автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

3) копію паспорта громадянина України;

4) копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

5) документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою (державний сертифікат (копію), про рівень володіння державною мовою, виданий Національною комісією зі стандартів державної мови або витяг з реєстру Державних сертифікатів про рівень володіння державною мовою);

6) копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;

7) довідку про відсутність судимості;

8) довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

9) мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості. Відповідальність за достовірність поданих документів несе заявник.

Документи подаються до 18 вересня 2022 року (включно) за адресою вул. Тараса Шевченка,62, смт Парафіївка (відділ освіти, культури та спорту Парафіївської селищної ради)

Телефон для довідок: 066-94-84-321 (з 8.00 до 17.00, окрім суботи та неділі).