Про впровадження «Сервісу УТОГ»

Дата: 29.09.2022 16:29

Повідомляємо, що з метою реалізації Національної стратегії зі створення безбар'єрного простору в Україні на період до 2030 року та виконання норм Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю ГО «Всеукраїнська організація осіб з інвалідністю зі слуху «Українське товариство глухих»» пропонує свою співпрацю для забезпечення безперешкодного середовища в органах місцевого самоврядування для осіб з інвалідністю по слуху та забезпеченні доступності для них своїх послуг (впровадження «Сервіс УТОГ»). Просимо довести до відома зацікавлених осіб.

Додаток: на 2 арк. у 1 прим.

Дякуємо за співпрацю!

Начальник                                                                      Наталія БУТКО

Завантижити Додаток