Про поширення інформації

Дата: 05.10.2022 16:05

З метою забезпечення потребресурсами для проведення посівної кампанії під урожай 2023 року, зокрема посівним матеріалом, Міністерство аграрної політики та продовольства України пропонує сільгоспвиробникам заповнити опитувальник щодо прогнозованих площ посівів сільськогосподарських культур, в тому числі прогнозовану площу у випадку використання безкоштовного насіння.

Надану інформацію буде використано при підготовці запиту Проектам міжнародної технічної допомоги щодо надання благодійної допомоги у вигляді насіння сільськогосподарських культур.

З метою своєчасного інформування, просимо розповсюдити наведене нижче посилання на опитувальник серед агровиробників, який вони мають заповнити до 14:00 год. 06 жовтня 2022 року.

Директор                                                                             Олег КРАПИВН

Людмила Лук’яшко(0462)77 89 45