Шановні мешканці Парафіївської територіальної громади!

Дата: 12.10.2022 17:08

Шановні мешканці Парафіївської територіальної громади!

Після масованої ракетної атаки на енергетичні об’єкти та цивільну інфраструктуру України, здійсненої 10 жовтня 2022 року російською федерацією, частина споживачів Чернігівської області на деякий час залишилися без світла. Хоча енергооб’єкти самої Чернігівщини не постраждали, в області запровадили аварійні відключення, які не варто плутати із графіками погодинних відключень.

Станом на 12 жовтня 2022 року застосовується аварійне відключення, а графіки погодинного відключення на території нашої області не застосовуються. Якщо погодинне відключення буде запроваджене, то про це будуть додаткові повідомлення.