Щодо надання інформації

Дата: 13.10.2022 17:06

На засіданні Ради оборониобласті прийняте рішення, оформлене протоколом № 7 від 15 червня 2022 року, яким заборонено навігацію на всіх водних об’єктах Чернігівської області з 05 липня 2022 року.

З метою організації роботи щодо забезпечення виконання  рішення Ради оборони області, начальником Чернігівської обласної військової адміністрації прийнято розпорядження від 07 липня 2022 року № 264 «Про організацію виконання рішення Ради оборони області».

Враховуючи викладене, просимо повідомити Прилуцьку районну військову адміністрацію про вжиті заходи щодо забезпечення виконання рішення Ради оборони області та про виявлені факти порушення встановленої заборони навігації на всіх водних об’єктах територіальних громад.

Інформацію просимо надати на електронну адресу prilukirda@ukr.net в термін до 13 жовтня 2022 року.

Начальник                                                   Володимир ЧЕРНОВ