ОГОЛОШЕННЯ! Відповідно до розпорядження з основної діяльності № 181 від 24.10.2022 року скликана двадцять четверта сесія Парафіївської селищної ради восьмого скликання, яка відбудеться 04 листопада 2022 року о 14 годині в приміщенні Парафіївського

Дата: 24.10.2022 13:03

ОГОЛОШЕННЯ!

Відповідно до розпорядження з основної діяльності № 181  від 24.10.2022 року скликана двадцять четверта сесія  Парафіївської селищної ради восьмого скликання, яка відбудеться 04 листопада 2022 року  о 14 годині в приміщенні Парафіївського селищного будинку культури.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ :

1).Про виконання селищного бюджету за 9 місяців 2022 року.

2).Про внесення змін до рішення сімнадцятої сесії селищної ради восьмого скликання від 20.12.2021 № 02-17/08 «Про місцевий бюджет Парафіївської селищної територіальної громади на 2022 рік» (код бюджету 25505000000).

3).Про внесення змін до програми «Компенсація хворим з хронічною нирковою недостатністю, що отримують програмний гемодіаліз на 2021-2025 роки».

4).Про затвердження програми організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт на 2023-2025 роки.

5).Про затвердження програми забезпечення відшкодування вартості проїзду педагогічних працівників закладів освіти Парафіївської селищної ради до місця роботи та у зворотному напрямку на 2023 рік.

6). Про затвердження програми виділення коштів первинній профспілковій організації Парафіївської селищної ради Професійної спілки державних установ України на 2023 рік.

7). Про затвердження програми відшкодування різниці в тарифах на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для населення  Парафіївської селищної ради на 2023-2024 роки.

8). Про затвердження програми «Вуличного освітлення на 2023-2025 роки».

9). Про затвердження програми організації громадських робіт із впорядкування та благоустрою території населених пунктів Парафіївської селищної ради на 2023 рік.

10). Про затвердження програми забезпечення виплат компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги на території Парафіївської селищної ради на 2023 рік.

11). Про затвердження програми надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування після досягнення 18-річного віку на території Парафіївської селищної ради на 2023 рік.

12). Про затвердження програми організації харчування дітей у закладах дошкільної та загальної середньої освіти Парафіївської селищної ради на 2023 рік.

13). Про затвердження програми фінансової підтримки комунального підприємства «Парафіївський центр первинної медико-санітарної допомоги» Парафіївської селищної ради на 2023 рік.

14). Про затвердження цільової соціальної програми протидії захворювання на туберкульоз  Парафіївської селищної ради.

15). Про намір передачі майна в оренду,  що належить до комунальної власності Парафіївської селищної ради, та затвердження Переліку першого типу.

16). Про внесення змін до  рішення двадцять другої сесії Парафіївської селищної ради восьмого скликання від 29.08.2022 року №01-22/08 «Про перейменування вулиць, провулків та площ населених пунктів Парафіївської селищної територіальної громади».

17). Про вступ до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціації об’єднаних територіальних громад».

18). Про закріплення майна за КП «Добробут» Парафіївської селищної ради на праві господарського відання.

19). Про прийняття в комунальну власність Парафіївської територіальної громади майна.

20). Про затвердження плану діяльності Парафіївської селищної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2023 рік.

21). Про скасування рішення двадцять другої сесії Парафіївської селищної ради восьмого скликання від 29.08.2022 року №05-22/08.

22). Про прийняття в комунальну власність Парафіївської територіальної громади земельних ділянок водного фонду.

23). Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель ТОВ «ТАС АГРО ПІВНІЧ».

24). Про надання дозволу на спеціальне використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення Чернігівської області.

25). Про відміну рішення виконавчого комітету Іваницької сільської ради від 25 квітня 1994 року  № 32 «Про передачу в приватну власність земельної ділянки Дикуну Володимиру Івановичу».

26). Про внесення змін до рішення вісімнадцятої сесії Парафіївської селищної ради восьмого скликання від 17 січня 2022 року № 18-18/08 «Про проведення земельних торгів».

В.о селищного голови                                                                                 Олена СЕМЕЛІТ