Головам територіальних громад

Дата: 15.11.2022 13:16

На виконання листа Міністерства розвитку громад та територій України

№ 7/9/11841-22 від 07.11.2022 щодо максимального зменшення використання електроенергії в місцях загального користування багатоквартирних будинків та домогосподарств.

Просимо вас провести відповідну інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення.

Звернути увагу на можливості такої економії для багатоквартирних будинків та для кожного домогосподарства, зокрема:

• встановивши енергозберігаючі лампи, які працюють у 5-8 разів довше, ніж лампи розжарювання та в рази економніші при забезпеченні аналогічної освітленості;
  • встановивши світлорегулятори і датчики, які автоматично вмикають і вимикають освітлення при появі людини.
  • дотримуватися порад та рекомендацій енергетиків щодо заощаджувальних заходів та режиму економії електроенергії.

Додаток: лист Міністерства розвитку громад та територій України № 7/9/11841-22 від 07.11.2022