З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Дата: 07.12.2022 15:39

Фото без опису

7 грудня в Україні відзначають своє професійне свято представники органів місцевого самоврядування.

Шановні працівники, депутати, виконавчий комітет Парафіївської селищної ради!

Щиро вітаю Вас та всіх громадян, які дбають про розквіт нашої громади, вболівають за її інтереси.

Бажаю міцного здоров’я, довголіття, щастя, родинного затишку, добробуту, витримки, оптимізму та нових здобутків. Нехай професійність та досвід, дієвий підхід до виконання своїх обов’язків супроводжують Ваш професійний шлях. Нехай усі життєві негаразди оминають Ваші домівки та нашу громаду, щира людська вдячність та повага будуть нагородою за нелегку працю, а любов та підтримка оточуючих зігрівають серця серед щоденних турбот.

Миру усім нам та Перемоги Україні!

З повагою, селищний голова                                                                            Галина ПЕТРУША