Шановні колеги, прес-служба Чернігівського обласного ТЦК та СП

Дата: 13.12.2022 09:21

Шановні колеги, прес-служба Чернігівського обласного ТЦК та СП на постійній основні здійснює висвітлення новин та подій, пов'язаних з мобілізаційними процесами на Чернігівщині, військово-патріотичними заходами, а також діяльністю українських воїнів у ході захисту ними територіальної цілісності та незалежності України.
  Ми щиро дякуємо вам за плідну співпрацю з Чернігівським ОТЦК та СП, а також нагадуємо, що на нашій офіційній сторінці у Фейсбуці (посилання: https://cutt.ly/M0tICRG) відбувається регулярне оновлення Пантеону Героїв Сіверського краю (посилання: https://cutt.ly/u0tIF5B), де з'являються фото та інформація про загиблих воїнів-земляків, які полягли у бою за вільне майбутнє Батьківщини.
  Крім того, на нашій сторінці ви можете знайти актуальну інформацію про останні поховання героїв-земляків та вшанування їх світлої пам'яті громадянами з різних куточків Чернігівщини.
  Будемо дуже вдячні, якщо у разі використання вашими інформаційними ресурсами інформації та фото з публікацій, розміщених на офіційній сторінці Чернігівського ОТЦК та СП у Фейсбуці, ви посилатиметеся на нашу установу як на першоджерело.
  Зауважимо, що під час посилання на нашу установу доцільно використовувати її єдину офіційну назву, яка на сьогодні звучить як "Чернігівський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки", скорочено - "Чернігівський обласний ТЦК та СП", або "Чернігівський ОТЦК та СП".
  У разі виникнення будь-яких питань за напрямками діяльності - контактні особи:
066 821 00 78 - полковник Вадим Ігорович ЛІЛЬЧИЦЬКИЙ, заступник начальника Чернігівського ОТЦК та СП з морально-психологічного забезпечення – начальник відділу морально-психологічного забезпечення та зв’язків з громадськістю Чернігівського ОТЦК та СП;

093 156 80 75 - лейтенант Катерина МАГАСЬ, начальник прес-служби Чернігівського ОТЦК та СП.

Дякуємо за розуміння та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

З повагою, полковник Вадим ЛІЛЬЧИЦЬКИЙ.
Черниговский обласний ТЦК та СП