Поліція Чернігівщини попереджає про заборону продажу і використання піротехнічних засобів

Дата: 30.12.2022 11:13

Поліція інформує: по всій Чернігівській області запроваджено заборону на продаж та використання піротехнічних засобів протягом дії воєнного стану. Таке рішення ухвалила Рада оборони області на своєму черговому засіданні (протокол від 22 грудня 2022 року № 17).
Під заборону потрапляють феєрверки, салюти та петарди усіх класів.
Також нагадуємо, що під час Новорічних та Різдвяних свят тривалість комендантської години незмінна: з 23.00 до 04.00
У період дії комендантської години забороняється перебувати на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток та посвідчень особи.
Поліцейські Чернігівщини продовжують цілодобово здійснювати охорону правопорядку.