Базові критерії для фінансування представників МСП через ДО «РФПП по Чернігівській області»

Дата: 10.01.2023 09:38

Базові критерії відповідності інвестиційних проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва для фінансування за рахунок коштів місцевих бюджетів, в тому числі коштів, повернутих по раніше наданим кредитам через Державну організацію «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області» - далі Фонд, а саме:

• належність до суб’єктів малого або середнього підприємництва;
  • частка власності нерезидентів України не більше 25%;
  • територіальна належність до Чернігівської області;
  • прибуткова діяльність підприємства;
  • позитивна кредитна історія;
  • термін діяльності підприємства: діючі, та ті, що започатковують свою справу;
  • сума фінансування не більше 1,0 млн. грн. (одного млн грн), за погодженням Наглядової ради Фонду – понад 1,0 млн грн.;
  • термін фінансування до 5-ти років;
  • пільговий період до 6-ти місяців;
  • забезпечення кредиту (застава майна, банківська гарантія, договір поруки або страхування фінансового ризику);
  • власний внесок у проєкт не менше 25%;
  • окупність проєкту;
  • створення додаткових робочих місць;
  • потенційне зростання надходжень платежів до бюджету;
  • соціальна спрямованість інвестиційного проекту;
  • відповідність пріоритетним напрямкам фінансування, визначеним обласною Програмою розвитку малого і середнього підприємництва на 2017-2020 року.

Встановити розмір відсоткової ставки на рівні 10 (десяти) % річних (без урахування норми резервування відповідно до вимог Національного банку України).