ОГОЛОШЕННЯ! Відповідно до розпорядження селищного голови № 1 від 13.01.2023 року скликана двадцять шоста сесія Парафіївської селищної ради восьмого скликання, яка відбудеться 24 січня 2023 року о 12 годині в приміщенні Парафіївської селищної ради.

Дата: 13.01.2023 10:49

ОГОЛОШЕННЯ!

Відповідно до розпорядження селищного голови № 1  від 13.01.2023 року скликана двадцять шоста сесія  Парафіївської селищної ради восьмого скликання, яка відбудеться 24 січня 2023 року  о 12 годині в приміщенні Парафіївської селищної ради.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ :

1. Про виконання місцевого бюджету Парафіївської селищної  територіальної громади за 2022 рік (код бюджету 2550500000).
  2. Про діяльність виконавчих органів ради та здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами ради.
  3. Про звіт заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Сергія Гордієнка.
  4. Про звіт заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Наталії Федоренко.
  5. Про звіт керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Парафіївської селищної ради Тетяни Калюжиної.
  6. Про звіт постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестицій, житлово-комунального господарства та комунальної власності.
  7. Про звіт постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури, спорту, соціального захисту населення, промисловості, підприємництва  та сфери послуг.
  8. Про звіт постійної комісії  з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.
  9. Про звіт постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської  діяльності, етики та регламенту.
  10. Про звіт старости села Бережівка Парафіївської селищної ради.
  11. Про звіт старости села Іваниця Парафіївської селищної ради.
  12. Про звіт старости селища Тростянець Парафіївської селищної ради.
  13. Про звіт старости села Южне Парафіївської селищної ради.
  14. Про фінансову діяльність відділу освіти, культури та спорту Парафіївської селищної ради за 2022 рік.
  15. Про фінансову діяльність комунальної архівної установи  «Трудовий архів» Парафіївської селищної ради за 2022 рік.
  16. Про фінансову діяльність комунального підприємства «Добробут» Парафіївської селищної ради за 2022 рік.
  17. Про виконання фінансового плану комунального підприємства «Парафіївський ЦПМСД» Парафіївської селищної ради за 2022 рік.
  18. Про фінансову діяльність Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Парафіївської селищної ради за 2022 рік.
  19. Про фінансову діяльність фінансового відділу Парафіївської селищної ради за 2022 рік.
  20. Про хід виконання Програми соціально-економічного розвитку Парафіївської селищної ради на 2021 – 2023 роки.
  21. Про хід виконання цільових програм Парафіївської селищної ради.
  22. Про внесення змін до Програми розробки нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Парафіївської селищної ради.
  23. Про затвердження Програми забезпечення пожежної безпеки Парафіївської селищної ради на 2023 рік .
  24. Про затвердження цільової Програми мобілізаційної підготовки місцевого значення та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку громадян Парафіївської територіальної громади на 2023 рік
  25. Про внесення змін до рішення двадцять п’ятої сесії Парафіївської селищної ради восьмого скликання від 20.12.2022 № 02-25/08 «Про місцевий бюджет Парафіївської селищної територіальної громади на 2023 рік» (код бюджету 25505000000).
  26. Про створення комунальної установи «Місцева пожежна охорона» Парафіївської селищної ради.
  27. Про надання згоди на призначення директора комунальної установи «Місцева пожежна охорона» Парафіївської селищної ради.
  28. Про затвердження списку майна комунальної власності Парафіївської територіальної громади.
  29. Про прийняття в комунальну власність Парафіївської селищної територіальної громади благодійної допомоги.
  30. Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються відділом «ЦНАП» Парафіївської селищної ради.
  31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну сумісну власність Куценко Олені Віталіївні, Куценку Віталію Володимировичу, Куценку Миколі Віталійовичу, Куценку Сергію Віталійовичу.
  32. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту смт Парафіївка.
  33. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с. Іваниця.
  34. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с. Бережівка.
  35. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с-ще. Тростянець.
  36. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с. Верескуни.
  37. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с. Мартинівка.
  38. Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності ПрАТ «Нива-Плюс».

Селищний голова                                                                                    Галина ПЕТРУША