Головам об’єднаних територіальних громад

Дата: 30.01.2023 15:30

Шановний (-а) пане (-і) Голово!

Всеукраїнська Асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» спільно з Всеукраїнською громадською організацією «Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України» проводить опитування ветеранів/ветеранок для виявлення зацікавлених у створенні та розбудові сімейних фермерських господарств.

Це опитування проводиться з метою подальшого наданням ветеранам і ветеранкам війни, які зацікавлені у створенні та розбудові сімейних фермерських господарств, інформаційно-консультаційного супроводу і навчання основам фермерства і кооперації.

За допомогою цього опитування ми зможемо проаналізувати проблеми ветеранського підприємництва у сільському господарстві і надати отримані висновки організаціям (державним та недержавним), які надають підтримку ветеранам та ветеранкам.

Опитування проводиться в рамках проєкту «Школа сімейного фермерства для ветеранів і ветеранок війни». Більше інформації про проєкт за посиланням: 1і11р:Ус1огас1а.огц.ііа/іік/8Ііко1а-8Ііпеіпоцо-і~егіпег81уа-с1Іуа-уе1егапІу-1а-уе1егапок.

Просимо поширити інформацію про це опитування серед ветеранів і ветеранок війни.

Анкету заповнити бажано до 03 лютого 2023 року за посиланням:

Ь^^р8://дос8.доод1е.сот/ї>о^т8/д/е/1ЕАIр^^8д^VіК22034їосNЕЬТЬЕи^КЇ>1^51Ь6иК-Вx3¥еI7р-85прС5А/VІе^їо^т?ЇЬс1ід=I^АК0^1оВр^уКпиЕід8^икР^^X7А^^xЬРс8К¥-ид^2ЬЬЬО3^и^0д-у86ВТІО0.

Інформаційна підтримка:

тел. +380509739572, Нужда Тетяна.