ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 13.02.2023 15:35

Відповідно до розпорядження селищного голови № 20  від 13.02.2023 року скликана двадцять сьома сесія  Парафіївської селищної ради восьмого скликання, яка відбудеться 23 лютого 2023 року  о 12 годині в приміщенні Парафіївського селищного будинку культури.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ :

1. Про звіт старости села Бережівка Парафіївської селищної ради.
  2. Про звіт старости села Южне Парафіївської селищної ради.
  3. Про затвердження програми «Фінансової підтримки розвитку соціальних послуг територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Парафіївської селищної ради на 2023 – 2025 роки».
  4. Про затвердження програми «Членські внески Парафіївської селищної ради на 2023 – 2027 роки».
  5. Про внесення змін до  Програми інформатизації  Парафіївської селищної  ради  на 2021 – 2025 роки
  6. Про внесення змін до  Програми «Поліцейський офіцер громади» Парафіївської селищної ради  на 2021 - 2023 роки.
  7. Про внесення змін до  Програми «Фінансової підтримки комунального підприємства «Парафіївський центр первинної медико-санітарної допомоги» Парафіївської селищної ради на 2023 рік.
  8. Про передачу іншої субвенції до районного бюджету Прилуцького району.
  9. Про внесення змін до рішення двадцять п’ятої сесії Парафіївської селищної ради восьмого скликання від 20.12.2022 № 02-25/08 «Про місцевий бюджет Парафіївської селищної територіальної громади на 2023 рік» (код бюджету 25505000000).
  10. Про погодження структури та штатної чисельності КП «Добробут» Парафіївської селищної ради.
  11. Про погодження структури та штатної чисельності КП «Парафіївський ЦПМСД» Парафіївської селищної ради.
  12. Про надання згоди на списання майна відділу освіти, культури та спорту Парафіївської селищної ради
  13. Про закріплення  майна за КП «Добробут» Парафіївської селищної ради на праві господарського відання.
  14. Про затвердження договору на закріплення майна.
  15. Про затвердження положення про місцеву пожежну охорону на території Парафіївської селищної ради.
  16. Про створення комунальної установи «Місцева пожежна охорона» Парафіївської селищної ради.
  17. Про встановлення надбавки за вислугу років Парафіївському селищному голові.
  18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель ПП «АГРО-ТРЕЙДЕР».
  19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність Яценко Олені Олександрівні.
  20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність Брюховець Тетяні Михайлівні.

Селищний голова                                                                                    Галина ПЕТРУША