Про проведення форуму з питань бджільництва

Дата: 28.02.2023 14:15

З метою обговорення вимог законодавства стосовно застосування засобів захисту рослин, основних причин отруєння бджіл, заходів щодо профілактики отруєння бджіл та механізмів установлення факту отруєння бджіл за ініціативи Міністерства аграрної політики та продовольства України заплановано проведення форуму на тему: «Заходи профілактики отруєння бджіл. Алгоритм дій при отруєнні бджіл засобами захисту рослин», який відбудеться 02 березня 2023 року о 14 год. 00 хв. у форматі Zoom-конференції.

З огляду на вищевикладене, просимо взяти участь у даному заході із залученням до нього сільськогосподарських підприємств та бджолярів шляхом реєстрації у формі за посиланням: https://forms.gle/MMEky1r3qCs4jNc1A після заповнення якої, учасникам буде надіслано посилання на пряму трансляцію на YouTube-каналі для перегляду.

Директор                                                                                    Олег КРАПИВНИЙ

Віктор ЛИТВИНЕНКО (0462) 67-79-16