ОГОЛОШЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЄКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ Парафіївська ТГ

Дата: 16.03.2023 15:37

Відповідно до ст.9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо, що в мережі інтернет на офіційному Веб-сайті https://parafiivska-sr.gov.ua/ Парафіївської селищної ради опублікується проєкт регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу проєкту рішення Парафіївської селищної територіальної громади «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Парафіївської селищної територіальної громади»,  « Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Парафіївської селищної територіальної громади», «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Парафіївської селищної територіальної громади».

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб та їх об`єднань приймаються протягом одного місяця з моменту опублікування проєкту даного рішення.

Поштова адреса: 16730, Чернігівська обл., Прилуцький р-н, смт. Парафіївка, вул. Тараса Шевченка, 62

тел. (093)42-41-480