День відкритих дверей для соціально незахищених груп населення

Дата: 24.03.2023 15:51

Фото без описуЗ нагоди Всесвітнього дня соціальної роботи у Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Парафіївської селищної ради сьогодні, 24 березня 2023 року,був проведений День відкритих дверей для соціально незахищених груп населення. Присутні мали можливість ознайомитися з умовами надання соціальних послуг вдома та у відділенні стаціонарного догляду.

На заході соціальний робітник Ганна КУБИНЕЦЬ детально ознайомила присутніх з умовами надання соціальних послуг вдома. Також запрошений спеціаліст Ічнянського відділення УСЗН Тамара Григорівна відповідала на найбільш болюче питання для присутніх осіб - питання субсидії.

Усі присутні отримали інформаційні буклети про діяльність Територіального центру.