Указ Президента України

Дата: 28.03.2023 09:29

Про рішення Ради національної безпеки і оборони України
від 22 лютого 2023 року ”Про застосування секторальних
спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів
(санкцій) до фінансових установ Російської Федерації”

Відповідно до статті 107 Конституції України постановляю:

1. Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 22 лютого 2023 року "Про застосування секторальних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) до фінансових установ Російської Федерації" (додається).

2. Контроль за виконанням рішення Ради національної безпеки і оборони України, введеного в дію цим Указом, покласти на Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

3. Цей Указ набирає чинності одночасно із затвердженням Верховною Радою України рішення Ради національної безпеки і оборони України від 22 лютого 2023 року "Про застосування секторальних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) до фінансових установ Російської Федерації" у порядку, визначеному частиною другою статті 5 Закону України "Про санкції”.

Президент України                                                                                                                                    В. ЗЕЛЕНСЬКИЙ